Portret użytkownika rokoski

Panel do najwyższego modelu soniaka- jakiś czas temu.

Historia: Stary kiedyś za ponad 1,5k kupił radio 5500 na innej aukcji ;p jak trochę staniały to chciałem kupić coś o model wyżej, jednak wybrałem 5700. Najwyższa półka, mimo że podobieństwo panela jest bardzo wysokie, najlepsze mosfety, radio z kompletem wyjsc na suba, ze wzmacnianymi kanałami, możliwością podpięcia wszystkiego.
Radio posiada 7 punktowy equalizer oraz 7 punktowy korektor zmiany brzmienia, radio zalecane do ubsługi subów nawet bez pośrednich wzmacniaczy, możliwość podpięcia 12 głośników, sterowanie zmieniarkami, panel z podświetlaniem w 7 różnych kolorach - zarąbisty efekt, pasujący do różnych podświetleń samochodów, itd itd.
Radio pasuje jako firmowe do aut marki opel, renault (inny nie jestem pewien ) można nim sterować oryginalnie z kierownic wykonanych fabrycznie oraz przekazuje odtwarzaną muzykę i częstotliwości stacji na oryginalne wyświetlacze samochodowe.
Niestety kupiłem je jeszcze jak miałem scierke i złodziej mi je zapie******* w tą samą noc co ukradł radio Pawłowi, jagbym go ku*** dorwał w swoje ręce to bym mu ******* tak, że ******** matka ******** ********, ***** by ******** w dupę.

W każdym razie mam panel, radia już nie, zgłosiłem to na policję, nie pamiętam czy szukają czy już napisali że się poddają.
Firma Sony ogólnie miała jakiś problem przez wcześniejsze okresy żeby zrobić nie zdzieralne napisy na klawiszach. Wszystkie modele Soniaka tak miały za co zbierały cięgi na forum.
Niestety panel mimo że był przeze mnie szanowany też należy do grona przytartych w dzień to się mało rzuca w oczy ale w nocy to widać, dźwięk za to nadrabia wszystko.

foto real:

link do parametrów: http://www.megamedia.pl/odtwarzacz-samochodowy-sony-cdx-f5700.php

z racji stanu panela 50 PLN, polecam to radio.

W kupie siła. No może nie dosłownie ;)

Portret użytkownika sylwia

witam jestem zainteresowana kupnem tego panelu.prosze sie kontaktowac poprzez emil`sylwiaople@wp.pl.czekam na odp.pozdrawiam````````````````````

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.